Kolejny raz zawitały do przedszkola bajkowe postacie, które pięknie się bawiły podczas zabaw zorganizowanych przez Panie w grupach. Odwiedziły nas również przebrane bajkowo Panie z MDK z którymi dzieci wspólnie się bawiły. Było bajkowo i wesoło.


















Kolejny raz zawitały do przedszkola bajkowe postacie, które pięknie się bawiły podczas zabaw zorganizowanych przez Panie w grupach. Odwiedziły nas również przebrane bajkowo Panie z MDK z którymi dzieci wspólnie się bawiły. Było bajkowo i wesoło.























































