Uroczystość dla dziadków to jedno z najważniejszych spotkań w przedszkolu.
Grupa MISIE przygotowała dla swoich kochanych gości przedstawienie. Były wiersze, piosenki i tańce w których wyznały jak bardzo dziadków kochają. Wręczyły własnoręcznie wykonane kwiaty i laurki. Dzięki rodzicom mogliśmy spędzić czas przy słodkim poczęstunku.
Na zakończenie Pani Ewa Dudziak otrzymała podziękowanie za przygotowanie pięknej uroczystości.
Do zobaczenia za rok i obiecujemy że będzie jeszcze piękniej.































