Najstarsze grupy w naszym przedszkolu miały możliwość obejrzenia pracy policjantów i strażaków z naszych powiatowych jednostek. Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy zobaczyliśmy jak wyglądają sprzęty oraz wnętrza budynków straży i policji. Dzieci miały możliwość zobaczenia jak wygląda ich praca.
Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i mamy nadzieję do zobaczenia następnym razem! 🚒🚓














