Dnia 30 maja 2025r. grupy Misie i Krasnale wyruszyły na wycieczkę do Rybocic na RANCZO MAJA.
Jest to cudowne miejsce wypoczynku ale też mozliwosć zdobywania wiedzy i umiejętności przebywania wśród zwierząt.
Gospodarze opowiedzieli nam o pszczołach- jak powstaje miód, zrobiliśmy też świece woskowe.
Dzieci głaskały i karmiły zwierzęta. Były też zabawy terenowe z zagadkami przyrodniczymi oraz torem sensorycznym. Nie zabrakło oczywiście placu zabaw.
Dzieci wracały do przedszkola pełne wrażeń, radosne, zadowolone i szczęśliwe.




















































