Logopedia w dżungli. W tym tygodniu wszystkie grupy w naszym Przedszkolu odwiedziła małpka! Musieliśmy jednak ją nakarmić, bo podczas tak długiej podróży podróży bardzo zgłodniała. Dzieci wykonywały przy tym ćwiczenia artykulacyjne oraz ćwiczyły różnicowanie Głosek szumiących i syczących. Udało nam się również poszerzyć słownictwo. Mamy nadzieję że małpka odwiedzi nas jeszcze raz!❤️🙈
mgr Paulina Pawlak










