TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja Tydzień Bibliotek – program promocji czytelnictwa i bibliotek.

Nasze dzieci również włączyły się do akcji bibliotek i chętnie odwiedziliśmy MDK. Panie przygotowały dla nas ciekawe zajęcia podczas których poznaliśmy sposób powstawania książek i osoby tworzące ją zanim trafi do sklepu. Były zabawy plastyczne I zagadki z wiedzy na temat popularnych bajek. Oczywiście spędziliśmy czas w sali zabaw.

Bardzo dziękujemy paniom Patrycji i Wioletcie za wesołe, atrakcyjne przygotowanie zajęć.