Dnia 7.05.2025r. Odbył się już po raz VI Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej.
Do konkursu zgłosili się:
Ania i Gabrysia z grupy Krasnali
Franek, Kinga, Malwina i Justyna z grupy Misiów
Gabrysia z grupy Motylków
Dzieci bardzo ładnie się przygotowały. Znały teksty i pięknie zaśpiewały.
Do udziału w ocenie śpiewających została zaproszona Pani Danuta Major, która w podsumowaniu pochwaliła dzieci i rodziców za przygotowanie. Przyznała że poziom umiejętności był wysoki dlatego wszystkie dzieci wygraly. Dzieci otrzymały dyplomy oraz książki z dedykacją i patriotyczne elementów dekoracyjne.













