RANCZO MAJA

W dniu 29.05.2025r. grupa Motylki wyruszyła na pełną przygód wycieczkę do Ranczo “Maja”. To urokliwe miejsce, gdzie dzieci mogły zaprzyjaźnić się ze zwierzątkami. Podczas pobytu przedszkolaki oglądały i karmiły zwierzęta oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu z zagadkami przyrodniczymi oraz torem sensorycznym. Dowiedziały się, jak opiekować się zwierzętami, co jedzą, jak się zachowują i jakie mają potrzeby. Gospodarze opowiedzieli dzieciom o pszczołach, ulach,pracy pszczelarza oraz o procesie powstawania miodu. Dzieci wzięły udział w warsztatach podczas, których miały okazję zrobić własne świece z wosku. Cała wycieczka przebiegła w radosnej atmosferze. To był dla naszych dzieci dzień pełen uśmiechu i radości.