Dnia 3 maja 2025r dzieci uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez szkołę i MDK.
Było dużo uśmiechu podczas korzystania z dmuchanych zjeżdżalni, uczestniczenia w zabaw ruchowych rozwijając umiejętności sportowe. Wzięliśmy udział w kursie I pomocy by ćwiczyć z fantomem. Chętne dzieci malowały twarze lub tatuaże.
Pogoda dopisała, humor był i energia by skorzystać z wszystkich przygotowanych atrakcji.

















































