Dnia 14.10.2025r odbyła się uroczysta akademia z okazji DEN. Na uroczystość zostali zaproszeni goście, emeryci- pracownicy i nauczyciele dla których dzieci przygotowały upominki i piękny występ słowno- muzyczny. Wierszem, piosenką i tańcem wyraziły podziękowanie za trud wychowania i nauczania dla wszystkich nauczycieli i pań.
Podczas uroczystości Pani dyr Hanna Cholewińska podziękowała wszystkim pracownikom za współpracę i zaangażowanie w wychowanie i nauczanie. Obecny na uroczystości pan Burmistrz Stanisław Kozłowski złożył życzenia i kwiaty na ręce Pani dyrektor.
Miłym akcentem było wyróżnienie dla Pani Ewy Dudziak, która otrzymała nagrodę Burmistrza jako wyraz uznania profesjonalizmu, pasji oraz zaangażowanie w pracę dydaktyczną i wychowawczą na rzecz rozwoju młodego pokolenia.










