DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 7.11.2025r w naszym przedszkolu odbyła się akademia z okazji 11.11 czyli Dnia Niepodległości.

Dzieci odświętnie ubrane rozpoczęły od odśpiewania hymnu państwowego, a następnie każda grupa przedstawiła piosenki i wiersze. Po tak przygotowanym programie wszystkie dzieci zapamiętają czym jest NIEPODLEGŁOŚĆ.

MOTYLKI i PSZCZÓŁKI w imieniu swoich koleżanek i kolegów złożyły kwiaty na pomniku PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ, bo my pamiętamy.