“Marzanno, Marzanno ty zimowa panno My Cię wygonimy, bo nie chcemy zimy “.
Dnia 20 marca wszystkie dzieci z paniami wyruszyły kwiecistym korowodem i piosenką przez miasto ogłaszając mieszkancom, że wiosna już tuż tuż.
Na placu zabaw pożegnaliśmy zimową pannę i powitaliśmy wiosnę.






















