1 czerwca to święto wszystkich dzieci, jedyny dzień w roku, wyjątkowy i pełen radości wśród najmłodszych. W SPP panie zadbały o wygląd placu i dobrą atmosferę. Każda grupa znalazła sobie miejsce na trawie i rozłożyła się na kocach z plecakami wypełnionymi owocami i słodkościami. Pani dyrektor złożyła wszystkim Dzieciom życzenia i ogłosiła świętowanie. Rozpoczęliśmy zabawę tańcami integracyjnymi oraz ulubionymi układami tanecznymi z rytmiki do znanych piosenek. Następnie każda grupa bawiła się osobno. Jedni urządzali zawody sportowe, inni zręcznościowe, jeszcze inni korzystali ze sprzętu na placu. Dużą atrakcją cieszył się Kącik”ZŁOTA RYBKA” gdzie każde dziecko mogło złowić niespodziankę. Pełni wrażeń i radosnych przeżyć zasiedliśmy do pysznej grochówki i kiełbaski. Każdy przedszkolak otrzymał wesoły medal.




























