ZŁOTA JESIEŃ U MISIÓW

Dnia 16. 11.2022r w przedszkolu grupa Misie pod opieką p. Czesławy Parcianej zorganizowała uroczystość z okazji Zakończenia jesieni pt “Złota Polska Jesień”. Przedszkolaki przygotowały prace plastyczne z elementem jesieni oraz zaprosili Rodziców na część artystyczną składającą się z wierszyków, piosenek i tańców. Ukoronowaniem występów były gromkie brawa rodziców.