OWCZOGRÓD

Dnia 03 kwietnia MOTYLKI oraz BIEDRONKI wyjechały na wycieczkę do Owczogrodu żeby poznać życie owiec i małych jagniątek. Dzieci mogły głaskać i karmić zwierzęta, zobaczyć psy pasterskie podczas zaganiania owiec do zagrody. Podczas zajęć wykonały owieczki a także samodzielnie próbowały garbowania wełny. Świetną zabawą było “golenie” owiec i dojenie. Plac zabaw i labirynty okazały się rewelacją w swobodnej zabawie a kiełbaska z ogniska z bułeczką smakowała nawet niejadkom. Wracaliśmy zadowoleni, radośni i wielu zasnęło w autobusie. Panie, Ewa Dudziak i Milena Kwiręg chociaż zmęczone były szczęśliwe widząc uśmiech na twarzy swoich przedszkolaków. Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Ośnie Lubuskim za dofinansowanie wycieczki.