KWIATKI ZA ODPADKI

Nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji CZG-12 ODPADKI za KWIATKI. Dzieci przyniosły baterie i wiele przedmiotów elektrycznych, które oddaliśmy w zamian z kwiaty. Panie na spotkaniu przygotowały wiele atrakcji. Dzieci mogły sprawdzić swoje wiadomości o ekologii, rozwiązywały zagadki oraz ćwiczyły sprawność rąk w tunelach edukacyjnych. Za aktywy udział otrzymały drobne upominki i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola.