W tygodniu poświęconym kulturze i sztuce rozmawialiśmy o teatrze, filharmonii, operze i innych miejscach w których możemy rozwijać naszą wrażliwość na sztukę. Słuchaliśmy muzykę klasyczną i rozrywkową podczas której tańczyliśmy, malowaliśmy ruchem. Oglądaliśmy również filmy edukacyjne. Prawdziwą atrakcją była niespodzianka dla KRASNALI. Odwiedziła nas babcia Magdy pani Mariola oraz pani Regina. Zasiadły na krzesełkach i przeczytały dzieciom bajkę „Pinokio”. Dzieci bardzo uważnie słuchały i odpowiadały na pytania z treści bajki. Historia drewnianego chłopca bardzo zainteresowała dzieci i obiecały, że nie będą kłamać i będą słuchać rodziców, gdyż nie chcą długiego nosa. Panie powiedziały jeszcze wierszyki, które okazało się, że znamy z przedszkola. W podziękowaniu za tak miły czas dzieci zaśpiewały, zatańczyły i wręczyły upominki paniom.
Musimy powtórzyć takie czytanie, bo dzieciom się podobało








