Wiosna to czas, gdy wszystko budzi się do życia i przyroda jest piękna i pachnąca. Krasnale to grupa, która lubi działać. Po oddaniu elektroodpadów podczas akcji CZG-12 otrzymaliśmy kwiaty i postanowiliśmy zasadzić je w skrzynkach. Przy okazji posadziliśmy również cebulki. Było bardzo wesoło, a zarazem pracowicie i wszyscy chętnie brudzili rączki w ziemi. Teraz chętnie podlewają i przyglądają się jak wszystko rośnie.



























