W środę 12 czerwca grupa KRASNALE i MISIE uczestniczyły w zajęciach terapeutycznych z pieskiem. Dla wielu dzieci była to możliwość przełamania lęku przed nieznanym psem. Dla wszystkich okazało się, że było to spotkanie pouczające w jaki sposób zachowujemy się w obecności psów.
































