MISIE NA POCZCIE

W poniedziałek z okazji Dnia Listonosza grupa MISIE wyruszyła na wycieczkę. Poczta okazała się ciekawym miejscem dla maluchów. Pani Renia oprowadziła as po wszystkich pomieszczeniach. Opowiedziała o pracy listonosza i drogę listu i paczki od nadawcy do adresata. Dzieci mogły poczuć się pracownikiem poczty w czapce i z torbą listonosza oraz z datownikiem w dłoni. Bardzo dziękujemy za miłe i ciekawe przyjęcie.