Na zajęciach logopedycznych oraz zajęciach z pedagogiem specjalnym zagościła DYNIA.
Wykonywaliśmy wiele ćwiczeń:
- Ćwiczyliśmy narządy artykulacyjne
- Wspieraliśmy rozwój motoryki małej
- Wzbogacaliśmy słownictwo
- Robiliśmy ćwiczenia rozwijacie lewą półkulę mózgu
- Wzmacnialiśmy koncentrację
- Ćwiczyliśmy prawidłowy tor oddechowy
- Robiliśmy masaże logopedyczne
- Wygłupialiśmy się i słuchaliśmy jesiennych utworów muzycznych 🍁
Mgr Paulina Pawlak













