Dzień Dyni

Na zajęciach logopedycznych oraz zajęciach z pedagogiem specjalnym zagościła DYNIA. 

Wykonywaliśmy wiele ćwiczeń:

  • Ćwiczyliśmy  narządy artykulacyjne 
  • Wspieraliśmy rozwój motoryki małej 
  • Wzbogacaliśmy słownictwo 
  • Robiliśmy ćwiczenia rozwijacie lewą półkulę mózgu 
  • Wzmacnialiśmy koncentrację 
  • Ćwiczyliśmy prawidłowy tor oddechowy
  • Robiliśmy masaże logopedyczne 
  • Wygłupialiśmy się i słuchaliśmy jesiennych utworów muzycznych 🍁

Mgr Paulina Pawlak