Z okazji Dnia Listonosza Biedronki wraz z Krasnalami wybrali się na pocztę. Dzięki Pani Naczelnik, która oprowadziła nas po urzędzie, dowiedzieliśmy się jak wygląda praca na poczcie. Bardzo dziękujemy za słodki upominek! Dzieci również przygotowały laurkę w ramach podziękowania,która wisi już w budynku!





