GRZYBOBRANIE

1 października korzystając z uroków jesieni grupy MISIE i BIEDRONKI z Paniami Ewą Dudziak i Elżbietą Żołnierkiewicz wybrały się do pobliskiego lasu na grzybobranie. Przed wyjściem dzieci przypomniały i utrwaliły sobie wiadomości na temat grzybów jadalnych i trujących oraz zachowaniu w lesie. Nauka poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą jest najlepszym sposobem zdobywania wiedzy. Okazało się, że uśmiechnęło się do nas szczęście, bo wszystkie dzieci znalazły grzybka i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Taka wycieczka na pewno będzie długo wspominana a zdobyte wiadomości i doświadczenia Panie wykorzystają na zajęciach w sali.