WIGILIA
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia zakończyła wspólna wigilia. Odświętnie ubrane przedszkolaki wysłuchały życzeń od Pani dyrektor i swoich wychowawczyń, dzieliły się opłatkiem. Przy dźwiękach kolęd usiedliśmy do naszego świątecznego stołu aby zjeść wigilijny obiad .
Ten piękny dzień przyczynił się nie tylko do wprowadzenia Ducha Świąt w nasze serca, ale także wzmocnienia bliskich i serdecznych relacji. Bo przedszkole jest przecież jak drugi Dom, w którym nawiązujemy przyjaźnie, czujemy się dobrze i bezpiecznie.









