Uroczystość Jasełek organizowanych w Przedszkolu to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę zadbała w tym roku Pani Ewa Dudziak oraz dzieci i rodzice z grupy MOTYLKI. 22 grudnia w Sali Widowiskowej odbyło się przedstawienie jasełkowe „NOC W BETLEJEM” dla przedszkolaków oraz gości i wszystkich chętnych widzów.
Podczas występu mali i duzi aktorzy przedstawili swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali wyznaczone im role. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności i podziękowania od pani dyrektor Hanny Cholewińskiej oraz księdza proboszcza Piotra Grabowskiego. Pani Ewa podziękowała dzieciom i RODZICOM za zaangażowanie, grę aktorską i wspólnie spędzony czas na przygotowaniach. Rodzice podziękowali pani Ewie za pomysł zaangażowania rodziców, możliwość występu i spełnienia się jako aktor. Było to niezwykłe doświadczenie, pełne wzruszeń, śmiechu i miłej współpracy.






















