28 stycznia 2024r w całym kraju odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim na sali gimnastycznej odbył się występ młodszych i starszych artystów. Grupa “Biedronki” pod kierunkiem pani Mileny Kwiręg przedstawiła dwa tańce: Krakowiak i Trojak. Nasze małe tancerki i tancerze z ochotą zaprezentowały uroczy występ, który przyciągnął uwagę publiczności i dodatkowo wzbogacił atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zechcieli tego dnia poświęcić swój czas i przyprowadzili na występ swoje pociechy.




