Nasze przedszkolaki z grupy MOTYLI są świadome, że los chorych i potrzebujących nie jest im obojętny. Doskonale wiedzą, że każdy dorzucony na szczytny cel”grosik” jest na wagę złota. W związku z tym nasze dzieci dołączyły do akcji WOŚP, która organizowana była w Szkole Podstawowej.
Dziękuję serdecznie dzieciom i Rodzicom za obecność, zaangażowanie oraz wspieranie tego szczytnego celu.


