Dzieci z grupy starszaków biorą udział w cotygodniowych zajęciach gimnastycznych z wykorzystaniem toru przeszkód. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem pokonywały kolejne etapy: skakały przez przeszkody, czołgały się oraz ćwiczyły równowagę. Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, a jednocześnie rozwijały sprawność ruchową, koordynację oraz umiejętność współpracy. Starszaki wykazały się odwagą, wytrwałością i doskonałym humorem.
mgr Anna Matkowska










