Dnia 23.01.2026r odbyła się uroczystość dla babci i dziadka. Dzieci z grupy MOTYLKI wraz z panią Ewą Dudziak przygotowały wiersze i piosenki których teksty wyrażały miłość, wdzięczność i radość z ich obecności. Recytacja, śpiew i nowe układy taneczne zachwyciłÿ, a nawet wzruszyly gości i otrzymaliśmy duże brawa. Dzieci wręczyły samodzielnie przygotowane upominki oraz obdarowały dziadków uściskami i całusami.
Po występach rozpoczęły się tańce oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.







































